Даска за гребење на мачки Полежалка за мачки за кревет за мачки со топка за играчки за мачки

Краток опис:

· Прекрасен дизајн за моделирање на кривини

· Само вистинска удобност

· Вклучена е топка за играчки за мачки

· Совршена интеграција со стилот на семејна декорација

·100% материјали за рециклирање и еколошки

Фабриката исто така може да обезбеди прилагодена големина, материјал, боја и други услуги според потребите на клиентите.

Соработка на агенција за меѓународна шопинг платформа

amazon, AliExpress, eBay, shopify, Lazada, група


Детали за производот

Ознаки на производи

Ви ја претставуваме нашата најнова иновација во удобноста на мачките - заоблената брановидна картонска столица за мачки.Ова едноставно, но стилски парче мебел е дизајнирано да му даде на вашиот крзнен пријател врвно искуство за одмор и гребење.Со својата подебела, постабилна структура, вашата мачка може да ужива во бескрајна релаксација и игра.

Прекрасен дизајн за моделирање на кривини

CWC610001-600-01
CWC610001-600-02

Направена од издржлив и еколошки брановиден картон, оваа лежалка за мачки не само што му овозможува на вашето домашно милениче удобно место за одмор, туку служи и како совршена површина за гребење.Заоблениот дизајн е лесен за гребење и растегнување, помага во одржувањето на канџите здрави и спречува оштетување на мебелот.Кажете му збогум на софата што гребе и здраво за задоволна мачка!

Само вистинската удобност

CWC610001-600-03
CWC610001-600-04

Оваа разновидна лежалка за мачки е погодна и како кревет, обезбедувајќи му на вашиот придружник на мачки удобно место за одмор.Меката, привлечна картонска површина обезбедува точна поддршка и удобност, што го прави идеален одмор за мрзливо попладне или тивка вечер.Дајте ѝ го на вашата мачка луксузот што го заслужува со мирно дремење на овој кадифен кревет за мачки.

Вклучена е топка за играчки за мачки

CWC610001-600-05
CWC610001-600-06

За дополнително подобрување на искуството со мачките, секоја лежалка за мачки од заоблен брановиден картон доаѓа со топчиња за играчки за мачки.Овие лесни и шарени топки овозможуваат повеќечасовна забава, примамувајќи го вашето домашно милениче да си игра и да се нафрла.Борете се со здодевноста и промовирајте физичка активност додека вашата мачка брка и се нафрла со овие интересни играчки.

Совршена интеграција со стилот на семејна декорација

CWC610001-600-07
CWC610001-600-08

Оваа лежалка за мачки има елегантен, минимален дизајн кој беспрекорно се вклопува во секој домашен декор.Без разлика дали е сместен во дневната соба, спалната соба, па дури и во дворот, ќе додаде стил на стил и ќе обезбеди бескрајна забава за вашиот пријател со мачки.Неутралните бои и чистите линии гарантираат дека ова парче мебел ќе го надополни секој простор, истовремено обезбедувајќи практичен додаток во домот на секој сопственик на мачка.

Висококвалитетни и еколошки суровини

опис на производот07
опис на производот08

Направен од врвни суровини, овој производ нуди различни спецификации за суровини од кои можете да изберете, вклучувајќи опционално брановидно растојание, цврстина и квалитет.Не само што нашиот производ е издржлив и долготраен, туку е и еколошки, ги исполнува меѓународните стандарди за заштита на животната средина, 100% може да се рециклира и биоразградлив.Нашите штици се исто така нетоксични и без формалдехиди, бидејќи користиме природен лепак од пченкарен скроб за да ја обезбедиме безбедноста и благосостојбата на вашата мачка.

Сумирај

Како заклучок, нашата заоблена брановидна картонска лежалка за мачки е совршена комбинација на удобност, функционалност и естетика.Со својата издржлива конструкција, површина отпорна на гребење и удобни карактеристики на креветот, вашата мачка ќе биде во рајот на мачките.Вклучената топка за играчки за мачки додава дополнителен елемент на забава и возбуда, што го прави задолжително за секој остроумен сопственик на мачка.Дајте му на вашето крзнено бебе врвно релаксирачко искуство денес!

Нашите опции за приспособување, OEM услуги и посветеност на одржливост

опис на производот01
опис на производот02
опис на производот03

Како водечки снабдувач на производи за домашни миленици, нашата компанија се фокусира на обезбедување производи за домашни миленици со разумна цена и висок квалитет за глобалните клиенти.Со повеќе од една деценија искуство во индустријата, ние тесно соработуваме со нашите клиенти за да развиеме приспособени OEM и ODM решенија за да ги задоволиме нивните специфични потреби.

Во срцето на нашата компанија е нашата посветеност за заштита на животната средина и одржлив развој.Го разбираме влијанието на индустријата за домашни миленици на нашата планета и се стремиме да го минимизираме нашиот јаглероден отпечаток со имплементирање на еколошки практики и материјали низ нашиот синџир на снабдување.Од биоразградливо пакување до одржливи извори на суровини, ние сме посветени да направиме позитивна разлика во светот.

Покрај нашата грижа за заштита на животната средина, се гордееме што нудиме широк спектар на производи за домашни миленици на големо по конкурентни цени.Нашиот обемен инвентар вклучува сè, од основните потреби како чинии за храна и вода до попрофесионални предмети како што се алатки за негување и играчки.Без разлика дали сте малопродажба на миленичиња во бутици или голем национален синџир, ги имаме производите што ви се потребни за да ги задоволите потребите на вашата база на клиенти.

Плус, нашата посветеност на квалитетот е неспоредлива.Ние веруваме дека безбедноста и благосостојбата на домашните миленици секогаш треба да бидат на прво место и работиме неуморно за да обезбедиме нашите производи да ги задоволат највисоките индустриски стандарди.Сите наши производи се строго тестирани и проверени пред да заминат од фабриката за да се осигураме дека се безбедни, сигурни и ефективни.

Како заклучок, нашата компанија е доверлив добавувач на материјали за домашни миленици, посветен на обезбедување на нашите клиенти квалитетни производи, одржливи практики и исклучителна услуга за клиентите.Без разлика дали ви требаат сопствени OEM и ODM решенија или едноставно сакате да ги складирате вашите полици со најдобрите производи на големо за домашни миленици на пазарот, ние можеме да помогнеме.Контактирајте не денес за да дознаете повеќе за нашата компанија и како можеме да работиме заедно за да ги постигнеме вашите деловни цели.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја