Pjerrësi për mace për krevatë maceje me top lodër maceje

Përshkrim i shkurtër:

·Dizajn i bukur i modelimit të kurbës

· Thjesht komoditeti i duhur

·Top lodër mace i përfshirë

·Integrim perfekt me stilin e dekorimit të familjes

· Materiale 100% të riciklueshme dhe miqësore me mjedisin

Fabrika gjithashtu mund të ofrojë madhësi, material, ngjyrë dhe shërbime të tjera të personalizuara sipas nevojave të klientit.

Bashkëpunimi i agjencive të platformës tregtare ndërkombëtare

amazon, AliExpress, eBay, shopify, Lazada, grup


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Prezantimi i inovacionit tonë më të fundit në komoditetin e maceve - Karrigia e pritjes për mace me karton të lakuar.Kjo pjesë e thjeshtë por elegante e mobiljeve është projektuar për t'i dhënë mikut tuaj gëzof përvojën e fundit të relaksimit dhe gërvishtjes.Me strukturën e saj më të trashë dhe më të qëndrueshme, macja juaj mund të shijojë relaksim dhe lojë pafund.

Dizajn i bukur i modelimit të kurbës

CWC610001-600-01
CWC610001-600-02

E bërë nga kartoni i valëzuar i qëndrueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit, ky shezlong për mace jo vetëm që i ofron kafshës suaj një vend pushimi të rehatshëm, por shërben edhe si sipërfaqe perfekte për gërvishtje.Dizajni i lakuar është i lehtë për t'u gërvishtur dhe shtrirë, ndihmon në mbajtjen e kthetrave të shëndetshme dhe parandalon dëmtimin e mobiljeve.Thuaj lamtumirë një divani me gërvishtje dhe përshëndetje një maceje të kënaqur!

Thjesht komoditeti i duhur

CWC610001-600-03
CWC610001-600-04

Ky shezlong i gjithanshëm për mace është i përshtatshëm edhe si shtrat, duke i siguruar shoqëruesit tuaj të maces një vend të rehatshëm për të pushuar.Sipërfaqja e butë, tërheqëse e kartonit ofron vetëm sasinë e duhur të mbështetjes dhe rehatisë, duke e bërë atë pushimin ideal për një pasdite dembel ose mbrëmje të qetë.Jepini maces suaj luksin që meriton duke fjetur paqësisht në këtë shtrat prej pelushi.

Përfshihet top lodër për mace

CWC610001-600-05
CWC610001-600-06

Për të përmirësuar më tej përvojën e maces, çdo shezlong i lakuar prej kartoni të valëzuar për mace vjen me topa lodër për mace.Këta topa të lehtë dhe shumëngjyrësh ofrojnë orë argëtimi, duke e joshur kafshën tuaj të luajë dhe të kërcejë.Luftoni mërzinë dhe promovoni aktivitetin fizik ndërsa macja juaj ndjek dhe kërcen me këto lodra tërheqëse.

Integrim perfekt me stilin e dekorimit familjar

CWC610001-600-07
CWC610001-600-08

Ky shezlong për mace ka një dizajn elegant dhe minimal që përzihet pa probleme me çdo dekor shtëpie.Nëse vendoset në dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit apo edhe në oborrin e shtëpisë, do të shtojë një prekje stili duke ofruar argëtim të pafund për mikun tuaj të maces.Ngjyrat neutrale dhe linjat e pastra sigurojnë që kjo pjesë e mobiljeve do të plotësojë çdo hapësirë ​​duke ofruar një shtesë praktike në shtëpinë e çdo pronari të maceve.

Lëndët e para me cilësi të lartë dhe miqësore me mjedisin

Përshkrimi i produktit07
Përshkrimi i produktit08

I bërë nga lëndë të para premium, ky produkt ofron një sërë specifikimesh të lëndëve të para për të zgjedhur, duke përfshirë distancën opsionale të valëzuar, fortësinë dhe cilësinë.Jo vetëm që produkti ynë është i qëndrueshëm dhe afatgjatë, por është gjithashtu miqësor me mjedisin, duke përmbushur standardet ndërkombëtare të mbrojtjes së mjedisit, 100% i riciklueshëm dhe i biodegradueshëm.Pllakat tona janë gjithashtu jo toksike dhe pa formaldehid, pasi ne përdorim ngjitës natyral të niseshtës së misrit për të garantuar sigurinë dhe mirëqenien e maces suaj.

Përmbledhje

Si përfundim, shezlongu ynë i lakuar i kartonit të valëzuar për mace është kombinimi perfekt i rehatisë, funksionalitetit dhe estetikës.Me ndërtimin e saj të qëndrueshëm, sipërfaqen rezistente ndaj gërvishtjeve dhe veçoritë e rehatshme të shtratit, macja juaj do të jetë në parajsën e maces.Topi i përfshirë i lodrës së maceve shton një element shtesë argëtimi dhe emocioni, duke e bërë atë një domosdoshmëri për çdo pronar mace të dalluar.Jepini fëmijës suaj gëzof përvojën e fundit relaksuese sot!

Opsionet tona të personalizimit, shërbimet OEM dhe angazhimi për qëndrueshmëri

Përshkrimi i produktit01
Përshkrimi i produktit02
Përshkrimi i produktit03

Si një furnizues kryesor i produkteve për kafshët shtëpiake, kompania jonë fokusohet në ofrimin e produkteve për kafshët shtëpiake me çmim të arsyeshëm dhe cilësi të lartë për klientët globalë.Me mbi një dekadë përvojë në industri, ne punojmë ngushtë me klientët tanë për të zhvilluar zgjidhje të personalizuara OEM dhe ODM për të përmbushur nevojat e tyre specifike.

Në zemër të kompanisë sonë është angazhimi ynë për mbrojtjen e mjedisit dhe zhvillimin e qëndrueshëm.Ne e kuptojmë ndikimin që industria e kafshëve shtëpiake ka në planetin tonë dhe ne përpiqemi të minimizojmë gjurmën tonë të karbonit duke zbatuar praktika dhe materiale miqësore me mjedisin në të gjithë zinxhirin tonë të furnizimit.Nga paketimi i biodegradueshëm deri tek marrja e qëndrueshme e lëndëve të para, ne jemi të përkushtuar të bëjmë një ndryshim pozitiv në botë.

Përveç shqetësimit tonë për mbrojtjen e mjedisit, ne krenohemi që ofrojmë një gamë të gjerë produktesh me shumicë për kafshët shtëpiake me çmime konkurruese.Inventari ynë i gjerë përfshin gjithçka, nga gjërat e nevojshme bazë, si p.sh. tasat me ushqim dhe ujë, deri te artikujt më profesionalë, si mjetet dhe lodrat e pastrimit.Pavarësisht nëse jeni një shitës me pakicë në butik ose një zinxhir i madh kombëtar, ne kemi produktet që ju nevojiten për të përmbushur nevojat e bazës suaj të klientëve.

Plus, angazhimi ynë ndaj cilësisë është i pashembullt.Ne besojmë se siguria dhe mirëqenia e kafshëve shtëpiake duhet të jetë gjithmonë e para dhe ne punojmë pa u lodhur për të siguruar që produktet tona të përmbushin standardet më të larta të industrisë.Të gjitha produktet tona testohen dhe inspektohen rreptësisht përpara se të largohen nga fabrika për t'u siguruar që ato janë të sigurta, të besueshme dhe efektive.

Si përfundim, kompania jonë është një furnizues i besueshëm i furnizimeve për kafshët shtëpiake, i angazhuar për t'u ofruar klientëve tanë produkte cilësore, praktika të qëndrueshme dhe shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit.Nëse keni nevojë për zgjidhje të personalizuara OEM dhe ODM ose thjesht dëshironi të rezervoni raftet tuaja me produktet më të mira me shumicë në treg për kafshët shtëpiake, ne mund t'ju ndihmojmë.Na kontaktoni sot për të mësuar më shumë rreth kompanisë sonë dhe se si mund të punojmë së bashku për të arritur qëllimet tuaja të biznesit.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni